Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Zbiórka na rehabilitację naszej Koleżanki z Departamentu Dialogu i Partnerstwa Społecznego

13-01-2021

Na portalu siepomaga.pl została uruchomiona zbiórka na rehabilitację naszej Koleżanki Wioletty, która jest po udarze niedokrwiennym mózgu, a obecnie przebywa w Centrum Rehabilitacji Kompleksowej w Konstancinie.
https://www.siepomaga.pl/dlawioletty

 

więcej

Przedstawiciele Federacji Przedsiebiorców Polskich w składzie Rady Dialogu Społecznego

27-01-2021

Jarosław Gowin Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rozwoju, Pracy i Technologii, Przewodniczący Rady Dialogu Społecznego wziął udział w uroczystości powołania przez Prezydenta RP – Andrzeja Dudę przedstawicieli Federacji Przedsiębiorców Polskich w skład Rady Dialogu Społecznego, która miała miejsce w Pałacu Prezydenckim 25 stycznia 2021 r. 

więcej

Posiedzenie Zespołu Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy

18-01-2021

Pani Iwona Michałek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii wzięła udział w posiedzeniu Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy, które - w formie wideokonferencji -  odbyło się w dniu 14 stycznia 2021 r.

więcej

Posiedzenie zespołu problemowego RDS ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

15-01-2021

Pani Olga Semeniuk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii wzięła udział w posiedzeniu Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy, które - w formie wideokonferencji -  odbyło się w dniu 13 stycznia 2021 r. 

więcej

Posiedzenie zespołu ds. rozwoju dialogu społecznego

15-01-2021

Informacja na temat działalności Trójstronnych Zespołów Branżowych, wprowadzenie do programu nauczania nauki o pracy i dialogu społecznym oraz informacja o stanie prac nad ustawą o rozwiązywaniu sporów zbiorowych to między innymi tematy posiedzenia zespołu problemowego ds. rozwoju dialogu społecznego. 

więcej

Posiedzenie zespołu ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

15-01-2021

Kontynuacja dyskusji dotyczącej postulatów organizacji pracowników i organizacji pracodawców do prac nad umową społeczną była przedmiotem posiedzenia zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych. 

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

08-01-2021

Pani Olga Semeniuk, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii wzięła udział w posiedzeniu Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy, które - w formie wideokonferencji -  odbyło się w dniu 7 stycznia 2021 r.

więcej

Posiedzenie Zespołu Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy

08-01-2021

Pani Iwona Michałek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii wzięła udział w posiedzeniu Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy, które - w formie wideokonferencji -  odbyło się w dniu 5 stycznia 2021 r. Ponadto w posiedzeniu uczestniczyli przedstawiciele kierownictwa Departamentu Prawa Pracy MRPiT.

więcej

Posiedzenie zespołu ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych

07-01-2021

Dyskusja dotycząca postulatów organizacji pracowników i organizacji pracodawców do prac nad umową społeczną była przedmiotem posiedzenia zespołu problemowego ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych.

więcej

Raport MOP nt. wynagrodzeń na świecie w 2020 r.

09-12-2020

Według opublikowanego w dniu 2 grudnia br. raportu Międzynarodowej Organizacji Pracy pt.: Global Wage Report 2020/21 w ciągu drugiej połowy 2020 roku wyraźnie spadła wysokość miesięcznych wynagrodzeń za pracę, zaś tempo odnotowanych wzrostów wynagrodzeń okazało się być znacznie wolniejsze niż w ciągu poprzednich dwóch lat.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    117
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 27-01-2021
Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: