Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Informator Dialogu Społecznego

30-01-2015

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego, w ramach prowadzonego monitoringu, prezentuje najnowszy numer Informatora Dialogu Społecznego będącego skrótem najistotniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

więcej

Posiedznie Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

16-01-2015

W dniu 8 stycznia 2015 r. odbyło się wspólne posiedzenie Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Zarządu Krajowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

więcej

Posiedzenie Zespołu ds. ubezpieczeń społecznych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

12-12-2014

W dniu 12 grudnia odbyło się, kolejne dziewiąte w bieżącym roku, posiedzenie Zespołu ds. ubezpieczeń społecznych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. prawa pracy i układów zbiorowych

11-12-2014

Tematyką obrad Zespołu problemowego TK ds. prawa pracy i układów zbiorowych w dniu 9 grudnia br. objęto sytuację pracowników ujawniających informacje o nieprawidłowościach w miejscu zatrudnienia (tzw. sygnalistów) oraz propozycję nowelizacji ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych autorstwa Konfederacji Lewiatan.

więcej

Trójstronna Komisja o kształceniu zawodowym i nowelizacji ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z ochroną miejsc pracy

11-12-2014

Obrady Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych w dniu 10 grudnia 2014 r.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. rozwoju dialogu społecznego

09-12-2014

W dniu 5 grudnia 2014 r. odbyło się czwarte w br. posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. rozwoju dialogu społecznego, któremu przewodniczył Pan Zbigniew Żurek – Wiceprezes BCC.
W spotkaniu uczestniczyli statutowi członkowie Zespołu reprezentujący strony: pracodawców i rządową.
Stronę rządową reprezentował Pan Mariusz Haładyj – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki.
W posiedzeniu udział wzięli także przedstawiciele sześciu biur wojewódzkich komisji dialogu społecznego (WKDS).

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

05-12-2014

W dniu 4 grudnia 2014 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

W spotkaniu uczestniczyły strony: rządowa - reprezentowana przez przedstawicieli resortów (pracy, edukacji, nauki i szkolnictwa wyższego oraz gospodarki), pracodawców (Konfederacji Lewiatan, Pracodawców RP, ZRP, BCC) oraz przedstawicielka Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

W trakcie spotkania dyskutowano na temat szkolnictwa zawodowego w Polsce, w szczególności form organizacji kształcenia zawodowego z udziałem pracodawców, doradztwa zawodowego czy promocji kształcenia zawodowego na poziomie średnim i wyższym. Wnioskodawcą tematu był Związek Rzemiosła Polskiego, którego zdaniem rozwój gospodarki opartej na wiedzy stanowi główny warunek poprawy konkurencyjności polskich przedsiębior

więcej

Posiedzenie Zespołu ds. ubezpieczeń społecznych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

02-12-2014

W dniu 1 grudnia 2014 r. odbyło się kolejne, ósme w bieżącym roku, posiedzenie Zespołu problemowego ds. ubezpieczeń społecznych Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych

więcej

Monitoring konfliktów społecznych

01-12-2014

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego prowadzi – Monitoring konfliktów społecznych – będący skrótem najistotniejszych konfliktów i protestów oraz wydarzeń jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

więcej
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    54
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 06-08-2020
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: