Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Informator Dialogu Społecznego

01-12-2014

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego, w ramach prowadzonego monitoringu, prezentuje najnowszy numer Informatora Dialogu Społecznego będącego skrótem najistotniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

więcej

Wizyta Pana Guya Rydera - Dyrektora Generalnego Międzynarodowego Biura Pracy

28-11-2014

Minister Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się w dniu 27 listopada br. z Panem Guyem Ryderem, Dyrektorem Generalnym Międzynarodowego Biura Pracy. W spotkaniu uczestniczyli również Pan Jacek Męcina, Sekretarz Stanu w MPiPS, Ambasador Remigiusz Henczel, Stały Przedstawiciel RP w Genewie oraz Pan Heinz Koller Dyrektor Biura MBP ds. Europy i Azji Środkowej.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. prawa pracy i układów zbiorowych

26-11-2014

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. prawa pracy i układów zbiorowych, które odbyło się 25 listopada br. stanowiło realizację zapowiedzi z poprzedniego posiedzenia Zespołu i w całości poświęcone było prezentacji formalnych stanowisk partnerów społecznych do Projektu ustawy o zmianie ustawy Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (projektu z dnia 20 października 2014 r.).

więcej

Informator Dialogu Społecznego

17-11-2014

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego prowadzi monitoring - Informator Dialogu Społecznego - będący skrótem najistotniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. prawa pracy i układów zbiorowych

05-11-2014

Przedmiotem obrad Zespołu ds. prawa pracy i układów zbiorowych w dniu 4 listopada br. był Projekt ustawy o zmianie ustawy Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (projekt z dnia 20 października 2014 r.)

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego TK ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

04-11-2014

W dniu 4 listopada 2014 r. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

Głównym tematem dyskusji był projekt ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z ochroną miejsc pracy.
W spotkaniu uczestniczyły strony: rządowa - reprezentowana przez Sekretarza Stanu w MPiPS Jacka Męcinę i przedstawicieli resortów (pracy, skarbu, finansów, gospodarki) oraz pracodawców (Konfederacji Lewiatan, Pracodawców RP, ZRP, BCC).

Przygotowanie projektowanej regulacji wynika z istotnego pogorszenia koniunktury gospodarczej na krajowych i zagranicznych rynkach towarowych w następstwie wystąpienia ograniczeń wwozu produktów na terytoria innych krajów, skutkującego pogorszeniem sytuacji finansowej przedsiębiorców. Pomocą mają zostać objęci pr

więcej

Konferencja "Jak ożywić prawo układowe i dialog autonomiczny w Polsce? Ocena 20-lecia obowiązywania wolności układowej."

04-11-2014

W MPiPS 3 listopada 2014 r. odbyła się konferencja „Jak ożywić prawo układowe i dialog autonomiczny w Polsce? Ocena 20-lecia obowiązywania wolności układowej". Została zorganizowana przez Pracodawców RP i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

więcej

Monitoring konfliktów społecznych

04-11-2014

Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego prowadzi – Monitoring konfliktów społecznych – będący skrótem najistotniejszych konfliktów i protestów oraz wydarzeń jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

więcej

Informator Dialogu Społecznego

31-10-2014

 Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego prowadzi monitoring - Informator Dialogu Społecznego - będący skrótem najistotniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w obszarze dialogu społecznego.

 

więcej
1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    54
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 06-08-2020
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: