Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

 
WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE
(jeleniogórskie, legnickie, wałbrzyskie, wrocławskie)
 
Zbigniew Bartnik (Bystrzyca Kłodzka)
Małgorzata Calińska (Wrocław)
Adam Gąsiorowski (Wrocław)
Zdzisław Kubot (Wrocław)
Michał Kuszyk (Legnica)
Marian Maciaczyk (Legnica)
Bogusława Nowak (Legnica)
Jerzy Bernard Nowak (Polkowice)
Andrzej Otręba (Wrocław)
Witold Peskowski (Legnica)
Liliana Pietrowska (Wrocław)
Dariusz Sadowski (Wrocław)
Roman Siedlecki (Wałbrzych)
Zdzisław Śliwiński (Wrocław)
Grzegorz Skrzypczak (Wrocław)
Andrzej Szczepaniak (Wrocław)
Adam Trzciński (Janówka)
Mirosław Zdulski (Jelenia Góra)
 
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE
(bydgoskie, toruńskie, włocławskie)
 
Maria Machowska (Toruń)
Anna Majchrzak (Toruń)
Ewa Obuchowska (Włocławek)
Jerzy Wiśniewski (Toruń)
Maria Jolanta Woźniak (Bydgoszcz)
 
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE
(bialskopodlaskie, lubelskie, chełmskie, zamojskie)
 
Zofia Filipek-Kraczek (Lublin)
Ryszard Adam Najda (Lublin)
Łukasz Stojak (Lublin)
Wojciech Włodarczyk (Turka)
 
WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE
(gorzowskie, zielonogórskie)
Weronika Bursztynowicz
Jerzy Ostrouch (Gorzów Wlkp.)
Andrzej Pudzianowski( Zielona Góra )
Stanisław Jerzy Ragowski (Gorzów Wlkp.)
Roman Rutkowski ( Gorzów Wlkp. )
Zenon Siwiński
 
 
WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE
(kaliskie, łódzkie, piotrkowskie, sieradzkie, skierniewickie)
 
Janusz Chmielewski (Łódź)
Mirosław Cwajda (Zduńska Wola)
Anna Czapczyk (Piotrków Trybunalski)
Ewa Lebioda (Skierniewice)
Małgorzata Marweg (Piotrków Trybunalski)
Michał Menes (Łódź)
Zbigniew Ostrowski (Łódź)
Michał Seweryński (Łódź)
Przemysław Wilczyński (Łódź)
 
 
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
(krakowskie, nowosądeckie, tarnowskie)
 
Kamila Banasik – Brudny (Kraków)
Piotr Koper (Kraków)
Zbigniew Kubik (Tarnów)
Katarzyna Miłek (Kraków)
Wacław Niemirski (Tarnów)
Barbara Porzuczek (Kraków)
Feliks Węgrzyn (Kraków)
 
WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE
(ciechanowskie, ostrołęckie, płockie, radomskie, siedleckie, warszawskie)
 
Andrzej Zygmunt Bednarczyk (Ostrołęka)
Danuta Błachnio (Warszawa)
Andrzej Budzyk (Warszawa)
Zdzisław Czerwiński (Warszawa)
Zdzisław Czajka (Warszawa)
Zbigniew Czwartosz (Warszawa)
Marian Dobrzyński (Warszawa)
Edyta Doboszyńska (Warszawa)
Agnieszka Dragon (Warszawa)
Krystyna Dziob-Młoduchowska (Warszawa)
Piotr Faruga (Warszawa)
Krystyna Fatyga (Jędrzejów)
Paweł Galec (Warszawa)
Irena Hamerska (Warszawa)
Tomasz Harasimowicz (Warszawa)
Elżbieta Hodun (Warszawa)
Grażyna Jaskuła - Pereta (Warszawa)
Adam Jarosiński (Warszawa)
Longina Kaczmarska (Warszawa)
Agnieszka Kądeja (Warszawa)
Kazimierz Kloc (Warszawa)
Paweł Kozub (Warszawa)
Alfred Konowrocki (Warszawa)
Maria Kotowska (Warszawa)
Andrzej Kowalczuk (Warszawa)
Zdzisław Kozdrach (Radom)
Adam Kozłowski (Radom)
Krystyna Krawczyk (Radom)
Katarzyna Królikowska (Warszawa)
Lech Latarski (Płock)
Ewa Małecka - Żulińska (Warszawa)
Michał Marcinkowski
Walery Masewicz (Warszawa)
Jacek Męcina (Warszawa)
Wojciech Nagel (Warszawa)
Jan Nowacki (Warszawa)
Michał Olszewski (Warszawa)
Julian Pańkow (Warszawa)
Tomasz Peszke (Warszawa)
Joanna Potocka (Warszawa)
Władysław Rychłowski (Warszawa)
Zofia Rychłowska (Warszawa)
Przemysław Samociak (Warszawa)
Barbara Skulimowska (Warszawa)
Andrzej Snarski (Warszawa)
Marcin Sokalski (Warszawa)
Magdalena Stalpińska (Warszawa)
Dominika Staniewicz (Warszawa)
Arkadiusz Steppa (Warszawa)
Malwina Strecker (Warszawa)
Tadeusz Sułkowski (Warszawa )
Paweł Śmigielski Warszawa)
Tomasz Truskawa (Warszawa)
Janusz Tunia (Warszawa)
Grzegorz Uchroński (Warszawa)
Jan Wawak (Warszawa)
Anna Wellisz (Warszawa)
Anna M. Wróbel (Warszawa)
Stefan Wróblewski (Warszawa)
Wiesław Załęski (Warszawa)
Zbigniew Żurek (Warszawa)
 
WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE
 
Marta Adaszyńska (Opole)
Jerzy Gruszecki (Opole)
Kazimierz Kłos (Kluczbork)
 
WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE
(krośnieńskie, przemyskie, rzeszowskie, tarnobrzeskie)
 
Małgorzata Holska (Rzeszów)
Anna Kalnicka (Przemyśl)
Teresa Kubik (Rzeszów)
Jacek Rząsa (Rzeszów)
Jacek Pasternak ( Rzeszów )
Tadeusz Warzybok (Rzeszów)
Szymon Piotr Wawrzyszko (Przemyśl)
 
WOJEWÓDZTWO PODLASKIE
(białostockie, łomżyńskie, suwalskie)
 
Franciszek Adamiak (Łomża)
Romuald Baranowski (Ełk)
Jerzy Ickiewicz (Białystok)
Bazyli Kuptel (Białystok).
Marian Sawicki (Łomża)
Piotr Sitniewski (Białystok)
Irena Wychowałek-Sokołowska (Białystok)
Jan Wysocki (Białystok)
  
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE
(gdańskie, słupskie)
 
Mirosław Czapiewski (Trójmiasto)
Ryszard Dubiela (Gdańsk)
Stefan Gawroński (Gdańsk)
Jakub Kraszewski (Trójmiasto)
Zbigniew Koban (Kwidzyn)
Lech Kunc(Gdańsk)
Jan Plata – Przechlewski (Gdańsk)
Witold Polkowski (Słupsk)
Piotr Pszczółkowski (Gdańsk)
Teresa Raźny (Gdańsk)
Daniela Rutkowska (Gdańsk)
Mirosław Serbinowicz (Gdańsk)
Wanda Stankiewicz (Gdańsk)
Włodzimierz Szordykowski (Gdańsk)
Edward Szwajkiewicz (Gdańsk)
Marcin Zieleniecki (Gdańsk)
Małgorzata Anna Ziemann (Trójmiasto)
 
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
(bielskie, częstochowskie, katowickie)
 
Bożena Borys –Szopa (Katowice)
Wiesław Budak (Jaworzno)
Tadeusz Chwałka (Żory)
Dariusz Cichoń
Leszek Cichobłaziński (Częstochowa)
Piotr Dubrownik (Racibórz)
Wanda Dziadkiewicz (Katowice)
Adam Gwiżdż (Górki Wielkie)
Jacek Kasprzyk (Częstochowa)
Cezary Koziński (Dąbrowa Górnicza)
Ewa Krajewska – Dziedzic (Bielsko – Biała)
Krzysztof Kraus (Jaworzno)
Jerzy Krynicki (Mikołów)
Krystyna Matła (Gliwice)
Damian Majcherek (Katowice)
Michał Piotr Mużelak (Tychy)
Ryszard Płaza (Knurów )
Krzysztof Petters (Rybnik)
Mariola Pawłowska-Rak (Częstochowa)
Julian Radwan (Bielsko Biała)
Piotr Rykala (Żory)
Arkadiusz Siekaniec (Sosnowiec)
Andrzej Sikora (Bielsko-Biała)
Zdzisław Śladowski (Dąbrowa Górnicza)
Stanisław Stolorz (Katowice)
Andrzej Szczepański (Katowice)
Dariusz Trzcionka (Czeladź)
Adam Wesołowski
Andrzej Węglarz (Sosnowiec)
  
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
(kieleckie)
 
Aleksander Mikołaj Kabziński (Kielce)
Stanisław Rokita (Kielce)
Janusz Sadłos (Pińczów)
Adam Szymański (Kielce)
Józef Włodarczyk (Kielce)
 
WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE
(elbląskie, olsztyńskie)
 
Waldemar Kozłowski (Olsztyn)
Benedykt Nowak (Czernin)
Tomasz Podsiadło (Ostróda) 
 
WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE
(kaliskie, konińskie, leszczyńskie, pilskie, poznańskie)
 
Ireneusz Adamski (Poznań)
Wojciech Górski (Kalisz)
Jerzy Hołownia (Poznań)
Paweł Jurałowicz (Poznań)
Lesław Kański (Poznań)
Irena Lochyńska (Chodzież)
Krzysztof Małecki (Poznań)
Elżbieta Olędzka - Koprowska (Poznań)
Piotr Karol Potempa (Poznań)
Zbigniew Sypniewski (Poznań)
Tomasz Wika (Poznań)
Olaf Wiśniewski (Gniezno)
 
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
(koszalińskie, szczecińskie)
 
Lechosław Czyż (Police)
Jakub Kopczyński (Szczecin)
Adam Kołodziej (Szczecin)
Magdalena Maria Korkuć-Sawostianik (Szczecin)
Emilia Kowalska (Szczecin)
Jadwiga Krzempek (Szczecin)
Wojciech Olejniczak (Szczecin)
Bohdan Roszkowski (Szczecin)
Rajmunda Tyszkiewicz(Szczecin)

 

do góry Ostatnia modyfikacja: 24-10-2014
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: