Przejdź do menu głównego | Przejdź do podmenu | Przejdź do treści

treść

Posiedzenie Plenarne RDS wideokonferencja

2020-11-19 11:30
Organizator: Biuro Rady Dialogu Społecznego
Kontakt: Biuro Rady Dialogu Społecznego, tel. 22 380 50 50, e-mail: rds@cpsdialog.gov.pl
Udział: Bezpłatny

Przewodniczący posiedzenia: Jarosław Gowin

Tematyka posiedzenia:

1.    Głosowanie Uchwały nr 43 Rady Dialogu Społecznego z dnia 19 listopada 2020 r. w sprawie senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji (druk senacki 177).
2.    Głosowanie Uchwały nr 44 Rady Dialogu Społecznego z dnia 19 listopada 2020 r. w sprawie zmiany Uchwały Nr 29 w sprawie zatwierdzenia liczby przedstawicieli reprezentatywnych organizacji związkowych oraz reprezentatywnych organizacji pracodawców w składzie Rady Dialogu Społecznego;
3.    Głosowanie uchwały 92 strony pracowników i strony pracodawców RDS w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz ustawy – Prawo zamówień publicznych.
4.    Głosowanie Uchwały nr 93 strony pracowników i strony pracodawców Rady Dialogu Społecznego z dnia 19 listopada 2020 r. w sprawie incydentalnej zmiany w ustawie z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni;
5.    Głosowanie Uchwały nr 94 strony pracowników i strony pracodawców Rady Dialogu Społecznego z dnia 19 listopada 2020 r. w sprawie zawieszenia zakazu handlu w niedzielę ze względu na ochronę konsumentów i konieczność zapewnienia obywatelom bezpiecznego dostępu do dóbr i towarów w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiologiczną.
6.    Kontynuacja debaty dotyczącej sytuacji gospodarczej kraju w związku z rozwojem pandemii COVID-19 – informacja Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii – dyskusja.
7.    Sprawy bieżące.

do góry Ostatnia modyfikacja: 15-01-2021
Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Departament Dialogu i Partnerstwa Społecznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: